Şirketin yıllık personel eğitim programı çalışan gerekliliklerine göre insan Kaynakları tarafından planlanmaktadır. Eğitim ihtiyacı personelin işteki performansını arttırmak ve kariyer gelişimi göz önüne alınarak tespit edilir. Planlanan eğitim dışında personelin kendisinin veya yöneticisinin önerisi ile de insan Kaynakları uygun gördüğünde personel eğitime gönderilir. Eğitim sonucu belgelenir ve dosyasına kaldırılır. Ayrıca eğitim sonucu personelin eğitimle ilgili performansının  etkinliği takip edilir.

Eğitim Ana Başlıkları
• ORYANTASYON EĞİTİMİ
• TEKNİK EĞİTİMLER
• KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ
• İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

Biliyoruz… Doğru bir iş yapmak, bilgiyle, araştırmayla olur…, … bilgiler üniversitelerde, kitaplarda, teoride kalmamalı, uygulanmalı ve insanlığın hizmetine sunulmalıdır.

Bilgiyle beslenmeden ve onu denemeden sürdürülebilir bir gelecek olmayacağını biliyoruz… Biliyoruz en iyisine ulaşmanın yolları buralardan geçiyor. İnsanlığa en güzel şekilde hizmet eden bir eser bırakmanın anlamı ebedi olarak var olmaktır.

DEVAMI
Şekeroğlu Kimya ve Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Konya Organize Sanayi Bölgesi Büyük Kayacık Mah. Evrenköy Cad. No: 21 42050 Selçuklu / Konya / Türkiye
Tel. : +90 332 239 16 16 - Pbx
Fax. : +90 332 239 17 00
bilgi@sekeroglu.com.tr
export@sekeroglu.com.tr
E-Bülten Aboneliği
Bizi Takip Edin !