Şekeroğlu olarak bizim en önemli zenginliğimiz tecrübemizdir. Yarım asırdan fazla bilgi ve tecrübe hem avantajlarımızı kullanma becerimiz olarak hem de dezavantajlarımızı ustalıkla tersine çevirebilme yeteneğini kazandırmıştır. Tecrübemiz ve gücümüzden meydana gelen en önemli eser ise üretim hattımızdır. Bunların başında enjeksiyon tesisimiz gelmektedir. Dünyanın en önemli enjeksiyon üreticileri ile sürekli diyalogumuz ve kendi iç yapısal deneyimimiz kusursuz, zamanında ve doğru üretim gerçekleştirmemizi sağlamaktadır. Alt sınır olmaksızın 25 litreye kadar her türlü üretimi gerçekleştirebilecek kapasiteye sahip olan üretimimiz, full otomasyona dayalı olarak üretim yapmaktadır. Firmamız bu otomasyon sayesinde tamamen hijyene dayalı üretim ve yüksek performans ilkeleri ile üretim yapmaktadır. Tesisimiz 365 gün 24 saat non-stop üretim yapmaktadır.

Biliyoruz… Doğru bir iş yapmak, bilgiyle, araştırmayla olur…, … bilgiler üniversitelerde, kitaplarda, teoride kalmamalı, uygulanmalı ve insanlığın hizmetine sunulmalıdır.

Bilgiyle beslenmeden ve onu denemeden sürdürülebilir bir gelecek olmayacağını biliyoruz… Biliyoruz en iyisine ulaşmanın yolları buralardan geçiyor. İnsanlığa en güzel şekilde hizmet eden bir eser bırakmanın anlamı ebedi olarak var olmaktır.

DEVAMI
Şekeroğlu Kimya ve Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Konya Organize Sanayi Bölgesi Büyük Kayacık Mah. Evrenköy Cad. No: 21 42050 Selçuklu / Konya / Türkiye
Tel. : +90 332 239 16 16 - Pbx
Fax. : +90 332 239 17 00
bilgi@sekeroglu.com.tr
export@sekeroglu.com.tr
E-Bülten Aboneliği
Bizi Takip Edin !