Ofset tekniği dünyada henüz sistemleşmemişken firmamız yaptığı yatırımlarla yaklaşık 25 yıl önce ürünlerin dekorasyonu açısından ilklere imza atmıştır. 25 yıllık sürede elde edilen tecrübe ile en zor baskıların bile üstesinden gelinmiş ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ayrıcalıklı ürünler üretilmiştir. Teknik olarak ıslak üzerine ıslak baskı yapıldığı için bu sistemin kısıtlamalarını profesyonel grafik ve baskı mühendislerimiz sayesinde avantaja dönüştürmeyi başardık. Her aşamasında gıda uygunluğunu en üst seviyede tutan firmamız; boyasından blanketine, kullanılan bezin kalitesine kadar özenle tedarik yapmaktadır. 9 renge kadar baskı yapabilme imkanı ve bunu görsel kalite ile birleştiren deneyimimiz sayesinde müşterilerimizin ürünlerinin beğeni kazanması da bizim öncelikli görevlerimizdendir.

Biliyoruz… Doğru bir iş yapmak, bilgiyle, araştırmayla olur…, … bilgiler üniversitelerde, kitaplarda, teoride kalmamalı, uygulanmalı ve insanlığın hizmetine sunulmalıdır.

Bilgiyle beslenmeden ve onu denemeden sürdürülebilir bir gelecek olmayacağını biliyoruz… Biliyoruz en iyisine ulaşmanın yolları buralardan geçiyor. İnsanlığa en güzel şekilde hizmet eden bir eser bırakmanın anlamı ebedi olarak var olmaktır.

DEVAMI
Şekeroğlu Kimya ve Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Konya Organize Sanayi Bölgesi Büyük Kayacık Mah. Evrenköy Cad. No: 21 42050 Selçuklu / Konya / Türkiye
Tel. : +90 332 239 16 16 - Pbx
Fax. : +90 332 239 17 00
bilgi@sekeroglu.com.tr
export@sekeroglu.com.tr
E-Bülten Aboneliği
Bizi Takip Edin !