Şekeroğlu olarak önemsediğimiz ve bunun için sürekli projeler geliştirdiğimiz başka bir alan ise lojistik kısmıdır. Biz yüksek kaliteli ürünleri zamanında teslim edebilmek için tüm imkanları kullanmaktayız. Şehirlerarası veya uluslararası her türlü sevkiyatı takip sistemimizle izlemekteyiz ve ürünler hasar görmeden müşterilerimize ulaşması için sıkı bir koordinasyon içerisindeyiz. Biz, teslimattaki güvenlik ve hız açısından, planlama ve üretim açısından organizasyonu en üst seviyede tutmaktayız. Başka bir özelliğimiz ise çok geniş bir yelpaze ile paketleme sistemine sahibiz. Müşterilerimizin talep ve istekleri göz ardı edilmeksizin kamyon ve konteynır bazında paketlemeler yapmaktayız. Müşterilerimizin acil taleplerinde de yanlarında olabilmek ve onlara acil hizmet verebilmek için özel çözümler üretmekteyiz.

Biliyoruz… Doğru bir iş yapmak, bilgiyle, araştırmayla olur…, … bilgiler üniversitelerde, kitaplarda, teoride kalmamalı, uygulanmalı ve insanlığın hizmetine sunulmalıdır.

Bilgiyle beslenmeden ve onu denemeden sürdürülebilir bir gelecek olmayacağını biliyoruz… Biliyoruz en iyisine ulaşmanın yolları buralardan geçiyor. İnsanlığa en güzel şekilde hizmet eden bir eser bırakmanın anlamı ebedi olarak var olmaktır.

DEVAMI
Şekeroğlu Kimya ve Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Konya Organize Sanayi Bölgesi Büyük Kayacık Mah. Evrenköy Cad. No: 21 42050 Selçuklu / Konya / Türkiye
Tel. : +90 332 239 16 16 - Pbx
Fax. : +90 332 239 17 00
bilgi@sekeroglu.com.tr
export@sekeroglu.com.tr
E-Bülten Aboneliği
Bizi Takip Edin !