Ambalaj Uzmanından Tasarım Hizmeti

Ambalaj, ürünün giysisi gibidir. Tüketiciyi satın alma eylemine hazırlaması işin gerekli tüm güzellikleri üzerinde bulundurması gerekir. Ürünün piyasada tutunabilmesi; doğru ve etkili bir ambalaj malzemesinin seçimine bağlı olduğu kadar, ambalajın tasarımına da bağlıdır. Ürünün yapısına uygun seçilen renklerle, uyumlu yazı ve biçimlerle tasarlanmış, çekici, güzel görünümlü bir ambalaj, tüketiciyi olumlu yönden etkiler.

Şekeroğlu baskı tekniği olarak IML ( Kalıp İçi Etiketleme) , Sticker ve Dry Ofset tekniklerini kullanmaktadır. Ambalajın en önemli aksesuarı olarak kullanılan baskı teknikleri yaklaşık 25 yılın deneyimi ile kusursuz sonuç almayı hedeflemektedir. Bu vesileyle müşterilerimizin markalarını ön plana çıkartıp kurumsal imajlarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. High -Tech ofset baskı makineleri ile çok renkli işleri dijital ortamlarda, gıdaya tamamen uygun yüksek performanslı mürekkepler ile kaplarımıza uygulamaktayız. Bu alanda da özel projeleri ile dikkat çeken firmamız kusursuz sonuç gerektiren her işe imzasını atmıştır. Aşağıda Ofset baskı teknikleri yer almaktadır.

IML ( Kalıp İçi Etiketleme ) ile ortaya çıkan teknoloji üstünlüğü görsellikte rakiplerinizi geri planda bırakmak için tam bir fırsat olarak sunulmaktadır. Bu sayede %100 renk geçişleri yakalanmakta ve çok küçük fontlarda bile yüksek performans alınabilmektedır. IML cazibesi ve avantajları ile firma imajınıza katkı sağlar.

 

Biliyoruz… Doğru bir iş yapmak, bilgiyle, araştırmayla olur…, … bilgiler üniversitelerde, kitaplarda, teoride kalmamalı, uygulanmalı ve insanlığın hizmetine sunulmalıdır.

Bilgiyle beslenmeden ve onu denemeden sürdürülebilir bir gelecek olmayacağını biliyoruz… Biliyoruz en iyisine ulaşmanın yolları buralardan geçiyor. İnsanlığa en güzel şekilde hizmet eden bir eser bırakmanın anlamı ebedi olarak var olmaktır.

DEVAMI
Şekeroğlu Kimya ve Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Konya Organize Sanayi Bölgesi Büyük Kayacık Mah. Evrenköy Cad. No: 21 42050 Selçuklu / Konya / Türkiye
Tel. : +90 332 239 16 16 - Pbx
Fax. : +90 332 239 17 00
bilgi@sekeroglu.com.tr
export@sekeroglu.com.tr
E-Bülten Aboneliği
Bizi Takip Edin !