EN

Masterplast | Plastic Specialist

Bilgiler üniversitelerde, kitaplarda, teoride kalmamalı, uygulanmalı ve insanlığın hizmetine sunulmalıdır.

masterplast | plastic specialist

Biliyoruz… Doğru bir iş yapmak, bilgiyle, araştırmayla olur…, … bilgiler üniversitelerde, kitaplarda, teoride kalmamalı, uygulanmalı ve insanlığın hizmetine sunulmalıdır. 

Bilgiyle beslenmeden ve onu denemeden sürdürülebilir bir gelecek olmayacağını biliyoruz… Biliyoruz en iyisine ulaşmanın yolları buralardan geçiyor. İnsanlığa en güzel şekilde hizmet eden bir eser bırakmanın anlamı ebedi olarak var olmaktır.

Gelişmek için… En iyiye ulaşmak için ne gerektiğini. Ardımızda bıraktığımız 64 yılın bize neler kattığını çok iyi biliyoruz.

Şekeroğlu Plastik ve Kalıp tesislerinde yapılan üretimin kalitesini ve performansını arttırmak için her türlü teknolojik yeniliği takip etmemiz gerektiğini biliyoruz.

Başarı; kalıp üretimi konusundaki tecrübeyi modern ve ihtiyaca yönelik inovatif ürün tasarımları ile birleştirip en küçük detayları ince ince işlediğin zaman gelir. Farkındayız... Emin olmak gerek ne yaptığından…

En küçük hata nelere mal olur biliyoruz. Biz yalnızca üretmiyoruz. Ürettiklerimizi sevdiklerimizle tüketiyoruz. Bu yüzden işimizi daha da çok önemsiyoruz.

Çok hassas olmamız gerek... Üretilen her ürünün milyonlarca eve girdiğini biliyoruz.

Dünyanın her yerinde milyonlarca yaşama etki ediyoruz... Hem de tam vaktinde.

Ürettiğimiz her ürün binlerce kilometre öteye taşınıyor. Hepsinin en güvenli şekilde teslim edileceğini de biliyoruz...AR-GE : İşimiz bilim...
Kalıphane: İşimiz sanat...
Kalite Kontrol: Sevgi...
Enjeksiyon: Güven... Süreklilik.
Dış ticaret – pazarlama: Özveri
İşimiz tecrübe... Çok iyi biliyoruz... İşte bu yüzden ' plastik uzmanı' olarak anılıyoruz...