TR

Kariyer

Kariyer

Şekeroğlu’nda "Önce İnsan" ilkesi doğrultusunda tüm çalışanlarımıza verimli bir biçimde çalışacakları; ilişkilerin karşılıklı saygıya ve güvene dayandığı bir ortam yaratma çabası içerisindeyiz. Sürekli gelişim için en önemli unsurun; sahip olduğumuz entellektüel sermaye olduğunun bilincindeyiz. En önemli kaynağımız dinamik ve gelişime azmi yüksek çalışanlarımızdır. Bu bağlamda çalışanlarımıza sürekli gelişim imkanları sağlayarak değerlerimize bağlı bir çalışma kültürü oluşturuyoruz.

Şekeroğlu’nu Şekeroğlu yapan her şeyden çok; özveriyle çalışan, yüksek nitelikli ve profesyonel kadrosudur. Amacımız: Şekeroğlu Ailesi olarak büyük başarıların altına hep birlikte imzamızı atmak ve şirketimizle birlikte yükselmektir.

Şekeroğlu’nda herkes kendi işinin lideridir; esnek organizasyon yapımız her çalışanın kendi işiyle ilgili konularda sorumluluk almasına ve insiyatif kullanmasına olanak tanır.

Sektörel yolculuğumuzda, güvenilen bir kurum olma yolculuğumuzda, alanında yetkin insan kaynağından oluşan bu kültürün bir parçası olmak ister misiniz?