TR

Ofset

Ofset

Ofset

Ofset tekniği dünyada henüz sistemleşmemişken firmamız yaptığı yatırımlarla yaklaşık 25 yıl önce ürünlerin dekorasyonu açısından ilklere imza atmıştır. 25 yıllık sürede elde edilen tecrübe ile en zor baskıların bile üstesinden gelinmiş ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ayrıcalıklı ürünler üretilmiştir. Teknik olarak ıslak üzerine ıslak baskı yapıldığı için bu sistemin kısıtlamalarını profesyonel grafik ve baskı mühendislerimiz sayesinde avantaja dönüştürmeyi başardık. Her aşamasında gıda uygunluğunu en üst seviyede tutan firmamız; boyasından blanketine, kullanılan bezin kalitesine kadar özenle tedarik yapmaktadır. 9 renge kadar baskı yapabilme imkanı ve bunu görsel kalite ile birleştiren deneyimimiz sayesinde müşterilerimizin ürünlerinin beğeni kazanması da bizim öncelikli görevlerimizdendir.

Hassas, Dinamik ve Hafif
Hassas, Dinamik ve Hafif

Anakol mekanizmamızın hassas, dinamik ve hafif olma özelliği ve ivmelenme ile rijitliği sayesinde titreşimleri minimuma indirerek sürdürülebilir bir çalışma disiplini sağlıyoruz.

Hızlı, Verimli ve Çevreci
Hızlı, Verimli ve Çevreci

IML robotlarının hızlı ve güvenli sistemlerini tam entegre şeklinde kullanarak yüksek verimler elde ediyoruz. Ayrıca düşük enerji tüketimiyle de çevreye duyarlı bir üretim modelini kullanıyoruz.

Kalite ve Hijyen
Kalite ve Hijyen

%100 insansız kontrol sistemlerini kullanarak kalite ve hijyen politikalarımızı en hassas şekilde uyguluyoruz.